Home

résztvevő oktató A valóságban 26 kupa győzelem a fradi zavart Mezőgazdaság ról ről

Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is  megnyerte
Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is megnyerte

Magyar Kupa: Ferencváros–Paks - NSO

Női kézi MK: Ferencváros–Győri ETO döntő - NSO

Azt beszéltük, hogy ez könnyebb mérkőzés volt, mint a tegnapi…” « Üllői út  129.
Azt beszéltük, hogy ez könnyebb mérkőzés volt, mint a tegnapi…” « Üllői út 129.

Lesz-e még valaha derbi az Újpest-Fradiból?

Magyar Kupa: A Fradi majdnem ugyanúgy végzett Bicskén, mint Monacóban -  Csakfoci.hu
Magyar Kupa: A Fradi majdnem ugyanúgy végzett Bicskén, mint Monacóban - Csakfoci.hu

Ferencváros–Újpest-rangadó – Wikipédia

Képekben az FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC női kézilabda  Magyar Kupa-döntő | M4 Sport
Képekben az FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC női kézilabda Magyar Kupa-döntő | M4 Sport

Női kézi MK: Győri Audi ETO–FTC-Rail Cargo Hungaria döntő

A Fradi megcsinálta a duplát, a bajnokság után a kupát is megnyerte -  Eurosport

Fradi–OSC döntő lesz a Magyar Kupában | 168.hu

Index - Futball - Futball - A Fradi a kupában javított, bejutott a legjobb  nyolc közé
Index - Futball - Futball - A Fradi a kupában javított, bejutott a legjobb nyolc közé

Kiélezett döntőben védett címet a Ferencváros, megvan a 14. kupagyőzelem -  Eurosport
Kiélezett döntőben védett címet a Ferencváros, megvan a 14. kupagyőzelem - Eurosport

Magyar Kupa: Vasas–Ferencváros, a döntő - NSO

Zalaegerszegi Fradi-győzelem a hajrában

Négygólos hátrányban is volt, mégis megverte a Győrt és kupagyőztes a Fradi  | 24.hu
Négygólos hátrányban is volt, mégis megverte a Győrt és kupagyőztes a Fradi | 24.hu

Komjádi Kupa-győztes a Ferencváros! - Fradi.hu

Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női  kézilabda Magyar Kupát
Index - Sport - Hatalmas Fradi-bravúr: a ferencvárosiak nyerték a női kézilabda Magyar Kupát